KURSY

Nastolatki gotują

II Edycja – styczeń 2024.

III Edycja – kwiecień 2024.

Warsztaty kulinarne

Imprezy prywatne

Tego Mi Trzeba!

Vouchery

dla biznesu

Spotkania integracyjne

Przestrzeń do wynajęcia

Zestawy prezentowe

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Warsztaty

Vouchery

Przepisy

Galeria

Sklep

Kontakt

Dla firm

Stworzyliśmy nowy wymiar spotkań firmowych. Wynajmij studio jako biuro lub salę konferencyjną dla swoich współpracowników czy kontrahentów, a gdy już omówicie wszystkie ważne sprawy, możecie wspólnie przygotować coś pysznego.
„Let’s Cook!” To nasz autorski przepis na udaną integrację. Gwarantujemy pozytywne i niezapomniane emocje. Warsztaty kulinarne, spotkania integracyjne, degustacja win, szkolenia/wykłady z jedzeniem w tle. Kuchnia Baccaro to interdyscyplinarna przestrzeń, w której scenariusz szyjemy na miarę potrzeb – jeśli jesteś szefem, a jeśli masz fajnego szefa: zorganizuj grupę znajomych z pracy i wpadajcie do nas na wspólne gotowanie. Jeśli wolicie, możemy zorganizować też spotkanie u Was.
Z przyjemnością przekażemy referencje firm, które potwierdzają pozytywne aspekty takiej integracji.

NASI GOŚCIE O NAS

„Wyjście zespołowe do Baccaro to był strzał w dziesiątkę. Kontakt z gospodyniami Baccaro na szóstkę, elastyczne, dopasowujące się do naszych pomysłów. Wieczór spędziliśmy w super atmosferze, dziękujemy za wszystko – za uratowanie dań, które było ciężko uratować najbardziej. Było przytulnie i pysznie. Chętnie wrócimy do Was”

Marta

„Wczoraj miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Baccaro. Wspaniałe doświadczenie, profesjonalizm, ale również dużo ciepła i śmiechu. Wynikowa naszych zmagań wyszła (nieskromnie pisząc) PRZEPYSZNA”

Magdalena