KURSY

Nastolatki gotują

II Edycja – styczeń 2024.

III Edycja – kwiecień 2024.

Warsztaty kulinarne

Imprezy prywatne

Tego Mi Trzeba!

Vouchery

dla biznesu

Spotkania integracyjne

Przestrzeń do wynajęcia

Zestawy prezentowe

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Warsztaty

Vouchery

Przepisy

Galeria

Sklep

Kontakt

POZNAJCIE MAGIĘ WSPÓLNEGO GOTOWANIA

Nasza przygoda rozpoczęła się w grudniu 2014 roku, kiedy to wspólnie z Andreą Parolo – rodowitym Włochem, zorganizowaliśmy w zaprzyjaźnionej restauracji kilka edycji warsztatów kuchni włoskiej. Entuzjazm i aprobata uczestników spowodowały, że odważyliśmy się kontynuować nasze pasje.
Z miłości do rozmowy, podróży, zdrowej kuchni i pięknych wnętrz w szczególności ludzkich.
Z tęsknoty do prostych przyjemności, zwyczajnych czynności jak gotowanie, czytanie, spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny.
Z potrzeby poznawania ciekawych świata ludzi oraz miejsca i czasu, w którym można by te pragnienia realizować … powstało Baccaro – kameralne studio kulinarne.
Odbywają się tu warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, imprezy prywatne połączone ze wspólnym gotowaniem, spotkania integracyjne, eventy tematyczne, degustacje win, oraz wiele innych zwykłych i niezwykłych wydarzeń. W Baccaro po prostu toczy się życie!

KUCHNIA I JADALNIA W KAMERALNYM STYLU

Oddajemy do Waszej dyspozycji 75 m2 przestrzeni.
Oprócz domowej atmosfery, komfortowej jadalni, kącika chilloutu gdzie można spędzić czas przy filiżance dobrej kawy czy lampce wina znajdują się tu wszystkie niezbędne sprzęty potrzebne do wspólnego gotowania. Płyty indukcyjne, piekarniki, miksery, blendery oraz inne gadżety i akcesoria.
W zależności od charakteru i rodzaju spotkania, ze studia może swobodnie korzystać do 30 osób. Atmosfera w Baccaro jest jak w rodzinnej kuchni, w końcu najlepsze rozmowy i imprezy toczą się zawsze tutaj.