Warsztaty kulinarne

Imprezy prywatne

Tego Mi Trzeba!

Vouchery

dla biznesu

Spotkania integracyjne

Przestrzeń do wynajęcia

Zestawy prezentowe

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Warsztaty

Vouchery

Przepisy

Galeria

Sklep

Kontakt

Ale chała ! śniadanie na słodko i wytrawnie

Data

02 kwi 2023

Godzina

11:00 - 15:00

Koszt

280,00 PLN

Menu warsztatów :

1.Pieczenie chałki

2.Chałka na słodko : smażona na maśle w cukrze cynamonowym, ubijana ricotta z wanilią, lody i karmelizowane owoce

3.Chałka na słono : smażona na maśle, podawana z chipsem z szynki parmeńskiej, sosem holenderskim, jajem poche i szczypiorkiem

4.Placuszki twarogowe z czekolada deserową, podawane z karmelizowanym bananem

5.Placuszki jogurtowe, ubijana ricotta z pieprzem, łosoś, koperek

 

ABC naszych warsztatów.

* Fartuchy, sprzęty, produkty przygotowujemy my. Ty zabierz ze sobą dobry humor 🙂

* Pracujesz pod okiem Prowadzącego indywidualnie lub w małych grupach (2 os) Zależy nam na jakości spotkania – max. ilość uczestników to 12 osób.

* Lampka wina, kawa, herbata, woda z cytryną i miętą to nasz gościnny standard.

Uwaga! Może się zdarzyć, że nie zjesz wszystkiego. Prosimy zabierz ze sobą na wszelki wypadek pojemnik.


Rezerwuj wydarzenie

280 zł
Dostępne Bilety: 12
Bilety zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.
baccaro

Organizator

baccaro

Prowadzący

Justyna Duchna
Justyna Duchna

Jak sama mówi o sobie „amator i samouk to cała ja” Przez długi czas torty królowały na jej ukochanym podium, ale całkiem niedawno zakochała się we wszystkich ciastach, ciasteczkach, sernikach i mono deserkach. Zaskakuje wyznaniem, że najbardziej na świecie uwielbia popcorn, lays salt&vinegar i majonez generalnie wszystko co słone Jej słodkie poczynania możecie obserwować na ig - @galantewypieki Na co dzień opiekuje się cukiernią w łódzkiej restauracji Ramki, prowadzi też swoją autorską pracownie w Łodzi na ul. Rzgowskiej 201G. Możecie tam wpadać na ciacho, kawę, herbatę i mnóstwo cukierniczych plotek.